O Nas

 

Witamy! 🙂

Nasz Blog opowiada o odwrotnym sposobie na życie jako Kamperowi Nomadzi. Mieszkaniu w kamperze i szczęśliwym życiu pełnym wrażeń i spełnienia. Tak właśnie żyje młoda para 🙂 (Vanlife)

Nazywamy się Łukasz i Ewelina, mamy po 25 lat i jesteśmy parą, która mieszka w kamperze. Jesteśmy razem od 2011 roku.

Od 29.03.2016r Przez większą część roku z małymi przerwami mieszkamy na stałe w Kamperze.
Zainspirowani historią Witolda Zbijewskiego przeprowadziliśmy się w 2016 roku do pierwszego Kampera w którym mieszkaliśmy przez 9 miesięcy od Marca do Listopada również w Warszawie.
Przez ten okres praktycznie wcale nie podróżowaliśmy, był to raczej okres układania swojego życia. Później go sprzedaliśmy, a kolejnego naszego aktualnego kampera kupiliśmy w Maju 2017r w którym również mieszkamy przez większą część czasu.

Początkowo taka decyzja była raczej ucieczką od problemów. Przeprowadzając się do Kampera jeszcze nie wiedzieliśmy, że ta decyzja odmieni nasze wspólne życie na lepsze i pokochamy życie Podróżnika Nomada praktykującego życie Vanlife. Bardzo szybko pokochaliśmy takie życie, które stało się naszą pasją i marzeniem oraz życiowym celem. Dopiero w aktualnym Kamperze zaczęliśmy w 2017 roku oswajać się z wieloma mniejszymi podróżami po Polsce, Słowacji, Czechach, Niemczech, Holandii i Belgii. Do wielkich wypraw dookoła swiata nam się nie śpieszy bo mamy na to całe życie.

Jesteśmy spokojną i specyficzną parą z głupkowatym poczuciem humoru, która nie pali papierosów, nie pije alkoholu, nie chodzi na imprezy. A jedyne imprezy jakie lubimy to zloty Kamperów, Podróżników, Samochodów w szczególności tuningowanych Japońskich lub Amerykańskich, Wyścigi samochodów, Festiwale Duchowe takie jak Festiwal Wibracje. Czas wolny lubimy spędzać w lesie lub w innym pięknym widokowym miejscu na łonie natury. W ciszy leniuchować zachwycając się pięknym miejscem na ziemi, jesteśmy w stanie spędzić parę dni i na pewno nie będzie nam się nudzić. Staramy się żyć poza Systemem (Matrixem) w jak największym stopniu jest to możliwe. Przede wszystkim jak najrzadziej chodzić do pracy na Etacie. Chodząc tam tylko po to, żeby na coś odłożyć aby życie nie stało się monotonne. Staramy się unikać oglądania telewizji, bo wolimy czytać książki, ale tylko Psychologiczne o rozwoju Duchowym, Osobistym i Świadomości.

Nasze zainteresowania priorytety i poglądy,

-Psychologia, Filozofia, Rozwój Duchowy, Osobisty i Świadomości. (między innymi Medytacja, Festiwale i warszaty duchowe)

-Nasze poglądy polityczne to Pacyfizm oraz wpływ Energi, myśli słów i czynów na losy świata. Nawet pojedyńczych ludzi takich jak my.

-Nasze poglądy Religijne to brak Religi ale wiara w „Źródło” (Energie) i zycie poza ziemskie, duchy, reinkarnacja, (Rozwój Duchowy)

-Podróżniczy styl życia, Nomada zwany Vanlife. Życie w Kamperze i życie z przyrodą

-Zwiedzanie Miejsc Mocy i poznawanie wyższych stanów świadomości.

-Pasywne Dochody z Biznesu nie związanego z działalnością gospodarczą. (FutureNet, kryptowaluty i Freelancer, cyfrowi nomadzi)

-Japońska i Amerykańska Motoryzacja oraz wszystkie marki Kamperów.

-Nasze Auta Marzeń to Dodge Challenger Helcat 808km i Chevrolet Camaro Zl1 z 2015roku, na wyścigi i zaspokajanie naszego głodu na Adrenalinę oraz Kamper do zaspokajania naszego głodu na wyciszenie na łonie natury.

-Czytanie książek o rozwoju duchowym i osobistym.

-Permakultura, Eko wioski, eko osady, Pra słowiańska kultura. Zycie poza ziemskie oraz życie poza ciałem. Zjawiska paranormalne.

-Brak autorytytów i ludzi nad którymi się wzorujemy po prostu jesteśmy sobą. Staramy kierować się Intuicją oraz Wiedzą z wyższej „Świadomości”

-Wegetarianizm

– Ratowanie zwierząt, w szczególności Ewelina

-Killumiati

-Działania charytatywne, mające na celu pomoc Przyrodzie i Zwierzętom oraz działania harytatyne mające na celu wprowadzenie zmian na ziemi poprzez Manipulowanie Energiami

-Zagadnienia teorii spiskowych oraz udział w działaniach antysystemowych.

-Krótkie piesze wyprawy po górach, długich nie lubimy.

-Jazda na Rowerze, w przyszłości może na Quadach i skuterach wodnych.

Cenimy sobie komfort – wygodę w podróżny i w życiu. Dlatego zdecydowaliśmy się na zakup Kampera w którym również w złą pogodę można poruszać się wyprostowanym. Ugotować obiad w środku a potem po wszystkim położyć się do wygodnego i ciepłego łózka, oglądając film lub czytając książkę w ciepłym pomieszczeniu. Kochamy na dachu Kampera obserwując chmury, gwiazdy czy inne latające obiekty (Energie z innego wymiaru)

Cenimy sobie również wartości przedstawione na poniższych obrazkach:

 

Dodaj komentarz