Nasz Biznes-FutureNet

Gdyby ktoś z was był zainteresowany Biznesem FutureNet dzięki któremu mamy Kampera i dodatkowy pasywny dochód to zapraszamy do kontaktu na tej stronie (Link do strony FutureNet)

 

W FutureNet działamy od Lutego 2017. W Maju 2017 wypłaciliśmy pierwsze pieniądze z tej firmy które posłużyły na zakup kampera. I tak wszystko się zaczęło. Teraz coraz częściej pojawiają się wypłaty które bardzo nam pomagają spełniać marzenia.

Pokażemy wam przykładową wypłatę gdybyście zastanawiali się czy nie kłamiemy

Dlaczego uważamy że Biznes w którym działamy jest bezpieczny i możemy polecać go z czystym sumieniem:

Oto artykuł czy Futurenet to bezpieczny biznes:

http://polskafuturenet.blogspot.com/2018/03/czy-futurenet-to-bezpieczny-biznes.html?m=1

 

 

  • O branżach, usługach, produktach oraz szczebli którymi firma się zajmuje możecie przeczytać tutaj: (Informacje-LINK)
Poza tym jako osoba zajmująca się rozwojem duchowym nie był bym w stanie oszukiwać i naciągać ludzi. Jestem w stanie tylko im pomagać. Ci którzy nas znają wiedzą jacy jesteśmy. Kiedyś próbowałem swoich sił jako przedstawiciel handlowy i jako makler na giełdzie. Moje sumienie nie wytrzymało i musiałem się szybko zwolnić z stamtąd. Wiem co to „Karma” dlatego nigdy nie przysporzę nikomu kłopotów. Jestem poważnym człowiekiem który nie bawi się w nie poważne biznesy. Wybieram tylko pewne źródła finansowania bez ryzyka straty kapitału. Żeby nikt nigdy nie miał do mnie pretensji. Wrogowie ani zła karma mi nie potrzebna.

Dlaczego chodzimy czasami do pracy na Etacie skoro działamy w tym biznesie?

Bo nie lubimy na co dzień zbyt często zajmować się marketingiem. Nie lubimy na siłę kogoś do czegoś przekonywać. Wolimy sposób dużo mniej inwazyjny. Pokazujemy wam (chwalimy się) jak zmienia się nasze życie a jesli ktoś uzna że też chciałby tak zarabiać tak zmieniać swoje życie to dopiero wtedy z nim rozmawiamy.  W Futurenet działamy od Lutego 2017 roku. Pierwsza kasę wypłaciliśmy 8 tysięcy w Maju. Później co 2 miesięce wypłacamy sobie raz od czasu jakąś kasę na paliwo. W październiku wypłaciliśmy ponownie około 5 tysięcy. A w Listopadzie znowu tyle wypłacamy.

Posiadanie dochodów pasywnych z internetu nie jest równoznaczne od razu z wolnością finansową.

Nadal czasami bywają chwilę kiedy nie mamy pieniędzy. Można zarabiać 5 tysięcy miesięcznie i nie mieć kasy i uciekać za granice do pracy żeby zarabiać więcej. Nawet ludzie którzy zarabiają powyżej przeciętnej mogą mieć długi, komornika albo dużo innych wydatków na przykład na Kampera i podróże dlatego wydajemy więcej jeśli więcej zarabiamy.  Można jednocześnie zarabiać pasywnie nawet kiedy śpimy a jednocześnie być jeszcze biednym z względu na stare nie pospłacane wydatki. Każdy ma inne ambicje i inne potrzeby. Kiedyś potrafiliśmy przeżyć nawet za 500 złoty miesięcznie ale to nie było życie. To była męczarnia. Uważasz że można być szczęśliwym mając tylko 2-4 tysiące dochodu? Myślimy że można dzięki praktykom medytacji i wdzięczności za to co się ma. Ale nikt nie powiedział ze zarabiając więcej nie będziemy szczęśliwsi jeszcze bardziej.  Bo myślimy że warto być ambitnym i zbierać na coraz to nowe marzenia. Chodzimy czasami do pracy na etacie żeby mieć wiele źródeł dochodu. Pomagamy sobie szybciej zbierać Np. A działkę i na podróż do Norwegii. A Futurenet jest dodatkowym kołem ratunkowym lub na odwrót.😉

FutureNet można też porównać do konta oszczędnościowego albo lokaty. Czym częściej wypłacamy tym zmniejszamy kapitał który na nas pracuje więc wolniej zarabiamy. Czym rzadziej wypłacamy tym kapitał szybciej rośnie bo szybciej procentuje. Więc korzystniej jest wypłacać rzadziej a więcej niż częściej a mniej. Z tego też powodu warto czasami wspomagać się normalną pracą w szczególności kiedy nie robimy wypłat co miesiąc tylko średnio co 2 miesiące. Nasze dochody z FutureNet oscylują w kwotach 2-3 tysięcy miesięcznie.

Dobrym momentem na wolność finansową i na całkowitą rezygnację z pracy naszym zdaniem jest wejście co najmniej na pułap 8 tysięcy złotych miesięcznie a do tego jeszcze mało nam brakuje 🙂

Dlatego jeśli uważacie że warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej firmy. Ciekawi was: Na czym ten biznes polega i o co w nim chodzi? Zapoznajcie się z poniższą stroną na której wszystko wyjaśniamy 🙂

(LINK DO STRONY – KLIKNIJ TUTAJ)

5 komentarzy

  1. Witam serdecznie.
    Czy możecie wyjaśnić jak wygląda w praktyce praca w FutureNet? Już spotkałem się z wieloma takimi wspaniałymi „zarabianiami w internecie” i nikt mi jeszcze nie wytłumaczył prosto na czym to polega, tylko coś kręcą. Ja cenię jasne zasady i prawdę, jakbym miał się zacząć angażować, to muszę wiedzieć w co dokładnie. Wierzę, że Wy jesteście uczciwymi ludźmi i pomożecie 🙂
    Pozdrawiam.

  2. Super! wszechświat nakierował mnie na tego bloga! od jakiegoś czasu męczy mnie ta gonitwa za…no własnie!sukcesem, dobrami materialnymi, za potrzebą posiadania…o wiele większą uwagę poświęcamy temu żeby mieć, kosztem doświadczeń. Rewelacyjny pomysł przeniesienia się do kampera (nocujecie „na dziko” czy zatrzymujecie sie w wyznaczonych do tego miejscach?). Zaciekawił mnie też temat FutureNet? Jak to działa? Jeszcze raz: gratki za odwagę i za chęć dzielenia się wiedzą, doświadczeniem, przeżyciami!

Dodaj komentarz