Ekipa- Kto z nami podróżuje? Pojedź z nami :)

Kogo zabieramy na nasze wyprawy?

Zazwyczaj publikujemy post na Facebokowej grupie: Chętni na wspólną podróz lub Tripa Kamperem lub Busem. W poście zawarte są informacje o planowanej wyprawie, gdzie chcemy pojechać i na jak długo oraz co odwiedzić i jakie przewidujemy koszty.

Kazdy kto chce wyruszyć na taką wyprawę może się do nas zgłosić.

W przypadku krótkich wypraw 1-3 dniowych:

-Pasażerowie którzy mają z nami jechać w jednym kamperze muszą spełnić poniższe wymagania: Wyprawę z nami może wybrać się każdy kto ukończył 18 rok życia oraz powstrzyma się od spożywania alkoholu w naszym towarzystwie. Decyduje raczej kolejność zgłoszeń oraz wspólny cel wycieczki. (Dzieci nie zabieramy)

-Towarzysze podrózy którzy chcą jechać drugim pojazdem lub Kamperem jako większa Ekipa mogą zabrać dzieci. Rodziny z dziećmi i inne ekipy młodszych lub starszych ludzi tez mogą się z nami zabrać w drugim Kamperze jako większa Ekipa na parę pojazdów.

W przypadku długich wypraw powyżej 3 dni:

Na długą wyprawę powyżej 3 dni mamy trochę większe wymagania. Jeśli chodzi o pasażerów którzy mają zamiar żyć z nami na małej przestrzeni w naszym kamperze to mogą się z nami zabrać tylko osoby które ukończyły 18 rok życia, nie piją alkochodu oraz mają podobne zainteresowania które wymieniliśmy w zakładce: „O Nas”.

Wyjątek jest wtedy jak jedziecie swoim pojazdem na parę kamperów. Wtedy może jechać każdy bez względu na zainteresowania i wiek. Chodzi po prostu o to ze w razie jakiego kolwiek nieporozumienia ( nie mówię o kłotni) tylko o róznicy zdań co mamy teraz robić, do kąd pójść, do kąd pojechać itp. Zawsze można rozdzielić się na pół dnia, lub cały dzień, zacząć robić lub zwiedzać zupełnie inne miejsce. A na koniec do siebie wrócić i pojechać dalej w drogę unikając kłótni.

W naszym kamperze niestety cięzko było by pogodzić róznice w zdaniu na temat co warto robić a co nie dlatego lepiej żeby nasze zainteresowania i poglądy były zgodne.

Koszty są niewielkie. Po prostu dzielimy koszty paliwa na połowę. Szczegóły naszych przyszłych wypraw, szukanie towarzyszy podróży, informacje o trasie i kosztach bedą udostępniane na naszej grupie na Facebooku:

Chętni na wspólną podroż lub Tripa Kamperem lub Busem

W przypadku większej wyprawy zostanie utworzona osobna zamknięta grupa na facebooku która również zostanie udostępniona na powyższej grupie.

Odbyliśmy już parę mniejszych wypraw paro dniowych sami lub zabierając przypadkowe osoby z grup na Facebooku. Jakimś cudem ani razu nie pokłóciliśmy się podróżując nawet w 6 osób z zupełnie przypadkowym osobami o odmiennych poglądach. Mieliśmy nawet ekipę która lubiła sobie wypić ale od tamtej pory wolimy już zabierać ludzi którzy powstrzymają się od alkoholu podczas naszej podroży.

 

5 komentarzy

  1. Polecam Łukasza i Ewelinę na spotkania i wyprawy! Są bardzo pozytywnymi ludźmi! A asertywne podejście do wymagań dla współpodróżujących mi się spodobało i poniekąd trochę zazdroszczę, bo ja taka zdecydowana nie potrafię być :p ale może kiedyś się tego od Ciebie Łukaszu nauczę.

    • Witam Mario, napisz do mnie, a przekonam Cię do podróży kamperem, gdyż posiadam projekt, w którym będziesz chciała uczestniczyć. Więcej na temat projektu i podróży kamperem, opiszę w mailu. Pozdrawiam Wiesław

  2. Witam,
    jesteście z pewnością wspaniałymi ludźmi i chętnie do Was dołączę. Chciałbym nawiązać z Wami kontakt, aby porozmawiać – nie tylko, o podróżach kamperem, lecz o pewnym projekcie, który zamierzam rozwinąć ze wszystkimi kamperowiczami. Proszę, o kontakt na maila. Pozdrawiam.

  3. Witajcie a ja zapraszam do mnie do Norwegii Piekne widoki piekna pogoda Geiranger, Trolstigen ,i Droga Atlantycka to kolo mnie i nie jast tak drogo jak to mowia inni MarioWikong zello

Dodaj komentarz